10. Warszawskie Targi Książki za nami – dziękujemy! - powtarzamy za organizatorami WTK.

10. Warszawskie Targi Książki za nami – dziękujemy! - powtarzamy za organizatorami WTK. 

Dziękujemy wszystkim autorom i opiekunom prac – książek prezentowanych na stoisku Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Warszawie, będących owocem organizowanych w Błoniu, Ciechanowie, Nowym Dworze Mazowieckim, Sochaczewie i Warszawie Konkursów Wydajemy Własną Książkę. Jak zwykle wzbudziły one duże zainteresowanie i podziw. Były inspiracją dla „zawodowych” kolegów wydawców, również zagranicznych (!). Szczególnie w tym roku dziękujemy autorom ze Szkoły Podstawowej w Gąsocinie, którzy wsparci przez kolegów z koła dziennikarskiego, rodziców i oczywiście nauczycieli byli gospodarzami stoiska w pierwszym dniu Targów.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, podziwiali prezentowane przez nas „Białe Kruki”, bawili się próbując swoich sił w trudnej sztuce kaligrafii i maszynopisania.  

Dziękujemy organizatorom Targów za pięknie przygotowane stoisko i wspaniałą atmosferę. Dziękujemy wszystkim Koleżankom i Kolegom uczestniczącym w tym przedsięwzięciu.

Na koniec odpowiemy na zasadnicze pytanie: czy warto było brać udział w Targach? Oczywiście! To wielkie przeżycie być elementem tak wielkiej machiny czytelniczej: 800 wystawców z 27 krajów, 1900 bibliotekarzy i księgarzy, 1038 autorów, tłumaczy, ilustratorów, 1500 propozycji programowych i … 80400 odwiedzających. Pozostaje życzyć do zobaczenia za rok. 
Wasz Stary Ornitolog.

Komentarze

Prześlij komentarz