Targi książki

Poznańskie Targi Książki 1-3 marzec 2019 r. rozpoczynają tegoroczny sezon targowy w naszym kraju. Terminy i miejsca kolejnych imprez możemy poznać dzięki „Mapie targów książki w Polsce”
[ http://rynek-ksiazki.pl/mapa-targow/] opracowanej przez Bibliotekę Analiz. A czy warto na nie jeździć najlepiej odpowie Rafał Hetman w tekście opublikowanym na blogu „Czytam wszędzie” [http://www.czytamwszedzie.pl/inspirujemy/targi-ksiazki-czy-warto-na-nie-jezdzic/]. Piszemy o tym, ponieważ warszawskie „Białe Kruki”z konkursów „Wydajemy Własną Książkę” zamierzają w tym roku odwiedzić targi… nie wiemy jeszcze dokładnie które, ale jak już wszystko będzie dopięte, to natychmiast umieścimy wiadomość o tym na blogu. Na zdjęciach prezentujemy pamiątkowe statuetki, które otrzymaliśmy w ubiegłych latach: od organizatora Targów Książki Szkolnej (1998) oraz „Pegazika” Targów Książki Dziecięcej w Poznaniu -  nagrodę za promocję czytelnictwa (2000). Pozdrawiamy serdecznie Poznań i życzymy udanej imprezy.
Z okrzykiem: Cip, cip, cip... Wasz Stary Ornitolog

Komentarze

  1. Ciekawostka - czy ktoś pamięta gdzie odbyły się I Targi Książki Naukowej po 1989 roku? Odpowiedź: w Warszawie na ul. Bednarskiej 2/4. Organizatorami byli: Wydawnictwo Naukowe Semper i Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka i m. st. Warszawy im. Komisji Edukacji Narodowej. Było to w 1993 roku... a może 4-tym? Jednym z większych wystawców była firma "Kruk".

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz