Finały, finały


http://www.mdk-muranow.waw.pl/aktualnosci/141-xxv-edycja-konkursu-pt-wydajemy-wlasna-ksiazke-29-maja-2018 
fot. Janusz Puławski 

Finały Wydajemy Własną Książkę 2018 mamy chyba już za sobą… możemy teraz głęboko odetchnąć i … szukać na wakacjach inspiracji na następne książki. Ale zanim to nastąpi przejrzyjmy internetowe relacje finałowych uroczystości:
1. 14 marca zakończyła się II powiatowa edycja konkursu „Wydajemy własną książkę” zorganizowana przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ciechanowie. Rozstrzygniecie i rozdanie nagród odbyło się w Szkole Podstawowej nr 4 w Ciechanowie. Nagrodzone prace powędrowały na konkurs wojewódzki do Warszawy.
Oto wybrane fotorelacje: 

Konkurs zapowiadany był m.in. na stronie Urzędu Miasta Ciechanowa oraz Powiatu Ciechanowskiego. 
Informacje o konkursie podało też KRDP.FM, a ostatecznie wszystko tak to się zakończyło

 2. 07.02.2018 roku odbył się uroczysty finał jubileuszowej X edycji konkursu „Wydajemy własną książkę” organizowanego przez bibliotekę pedagogiczną w Nowym Dworze Mazowieckim. 
Pierwszą relację znajdujemy na stronie Zespołu Szkolno-przedszkolnego nr 1. 
Znajdujemy tam też piękne motto konkursu:  „Jeśli istnieje książka, którą bardzo chciałbyś przeczytać, ale nie została jeszcze napisana, to musisz napisać ją sam”. Toni Morrison
Następną relację odnajdujemy w albumie Szkoły Podstawowej nr 3.

 3. Sochaczew. 
Zaproszenie do „udziału w XIV edycji powiatowego konkursu "Wydajemy Własną Książkę - na tropie mojej pasji”, znajdujemy na stronie – pbw.e-sochaczew.pl a relację z finału na stronie Radia Sochaczew. 
Na stronie "Sochaczew 24 info" znajdziemy zbiór relacjii z ubiegłych lat  sochaczewskiego Konkursu WWK.

4. Przejdźmy teraz do Błonia. Finał XVII Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Wydajemy Własną Książkę” relacjonowany jest na stronie Powiatu Warszawskiego Zachodniego, 
i stronie Gminy Kampinos.

5. 25.05 – Podsumowanie projektu "Wydajemy Własną Książkę A”: 

6. 29.05 Finał Konkursu Wojewódkiego w Warszawie. Piękna relacja na stronie MDK „Muranów” 
tam też można oglądać wystawę nagrodzonych prac.

Ale nie tylko na Mazowszu dzieci książki piszą o czym możemy się przekonać przeglądając Internet. 15 czerwca 2018 r., jak czytamy, o godz. 12.00 odbędzie się uroczyste podsumowanie 18 Konkursu "Wydajemy własną książkę" pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Pana Zbigniewa Tymuły. W programie finału konkursu: prezentacja sceniczna tekstów wybranych ze zbioru "Niezwykłej Biblioteki" oraz wręczenie nagród i wyróżnień laureatom XVIII edycji. Serdecznie zapraszamy. - informacja zaczerpnięta ze strony Gminnego Ośrodka Kultury w Grochowem.
Jest też taka informacja: „Wystartowała XV edycja gminnego konkursu Wydajemy Własną Książkę.
Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na facebooku Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej. Na prace konkursowe czekamy do 1 czerwca 2018 roku.”… Informacji o finale nie znalazłem, a więc nie wszystko jest zakończone!!! Czekamy.

Komentarze